از سال 75 در کنار شماییم

 

مجموعه ما افتخار دارد با همکاری کادری متخصص ، با سابقه و مجرب در زمینه  لوازم کودک و سیسمونی، مطابق با استاندارد های روز ، محصولات خود را تولید نماید.

لازم به ذکر است این مجموعه از سال 1375 دارای سابقه تولید محصولات در زمینه  لوازم کودک است و  افتخار همکاری و تامین اقلام مورد نیاز برای بسیاری از توزیع کنندگان فعال را داشته است ، لذا با توجه به بحث توسعه، نیازهای بازار و با هدف ورود به بازارهای جهانی، این مجموعه اقدام به ریبرندینگ به عنوان برند مارکو نمود. 

 
  • از 1375 در کنار شماییم
  • خدمات پس از فروش
  • تنوع محصولات
  • محصولات برای بودجه های مختلف
  • رنگ بندی متنوع
  • قیمت رقابتی

چه چیز ارزش لبخند کودک شما را دارد؟

سالهاست کنار شماییم
محصولات با کیفیت برای بودجه های مختلف

خدمات پس از فروش

 مجموعه مارکو برای رضایتمندی بیشتر مشتریان خود اقدام به خدمات پس از فروش، به صورت تامین قطعات نموده است تا در صورت بروز احتمالی مشکل برای محصولات، این مورد در اسرع وقت مرتفع شود. 

به روز  هستیم

 مارکو از بدو تاسیس درحال به روز رسانی محصولات خود از نظر رنگ بندی، بسته بندی و همینطور اضافه نمودن قطعات و امکانات جدید به آنهاست. این رویه یکی از خط مشی های شرکت است و به صورتی پایدار ادامه خواهد داشت.

پلن های همکاری

مجموعه مارکو آماده همکاری با خریداران عمده و فروشگاه های سیسمونی در داخل کشور و همینطور صادرکنندگان عزیز  می باشد، همچنین اگر سوالی دارید میتوانید از طریق دکمه آبی رنگ ، با تماس بگیرید.

حقایق و ارقام ما

شما می توانید به کیفیت و حرفه ای بودن ما اعتماد کنید.

1375از این سال با شما
5محصول کلیدی
150نمایندگی فروش
470توزیع کننده

آیا تمایل دارید محصولات ما را سفارش دهید؟